VYHLEDÁVÁNÍ
Právě se nacházíte :

Shoďte faldy po Vánocích!!
Ladies only | 09.01.2008 14:11:30 | | zobrazeno : 4282x | komentáře : 0

Také jste se před Vánoci věnovala pečení a ochutnávání cukroví a říkala si, že v tom shonu nemáte čas na cvičení? A během Vánoc jste nedělala nic jiného, než se koukala na pohádky, jedla cukroví a prokládala bramborovým salátem, smaženým kaprem, dalšími smaženými řízky a vším ostatním, co jste našla v ledničce? A potom přišel Silvestr, různé chipsy, tučné chlebíčky a jednohubky a několik sklenic alkoholu. A následně jste si první lednový pracovní den chtěla vzít své oblíbené kalhoty, do kterých jste celý rok hubla a nemohla je zapnout? Není se čemu divit. Kdybyste si zapsala všechno, co jste za poslední týdny snědla a zkusila si spočítat kalorické hodnoty jídla a alkoholu, a potom ještě zkusila sečíst všechny tuky a cukry, tak byste se nestačila divit. Jste zoufalá a nevíte co s tím? Nic nevzdávejte! Naše šestero Vám pomůže!

1. Vyhoďte zbytky
Válí se Vám  na balkoně krabice plná cukroví, v lednici máte ještě zbytky různých pamlsků, salátů, salámů,....? Pokud ano, tak vezměte velký pytel na odpadky a všechno do něj vyhoďte. Přeci nebudete jíst cukroví do února!! 

2. Začněte s detoxikací
Alkohol a všechny různé ovocné džusy obsahují vysoký obsah cukrů a vy jste jich určitě přes svátky spořádala spousty a na „obyčejnou“ vodu si ani nevzpomněla. A proto to nyní tělu musíte vynahradit. Vypijte 2-3  litry vody denně! Uvidíte, jak se budete cítit svěží a „vyčištěná“. 

3. Naplňte ledničku
Asi Vám přijde divné jít nakupovat po tom, co jste vyházela všechno jídlo a říkáte si, že by nejlepší cesta, jak se zbavit vánočních kil, byla nejíst vůbec. Ale to by byla obrovská chyba. Možná by to zabralo rychle, ale musíte si říci co by jste zhubla? První co by šlo pryč jsou svaly a tuky by naopak přibývaly. A jakmile byste začala jíst, tak by se vaše váha houpala jako JO-JO. Proto se vydejte do obchodu a nakupte celozrnné pečivo, zeleninu, ovoce, ryby,... 

4. Rozfázujte si jídelníček
Jakmile si naplníte ledničku podle našich rad, rozfázujte si jídelníček a snažte se ho dodržovat. Snažte se jíst zhruba po 3 hodinách tzn. snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře. Ke snídani si dejte třeba kukuřičné lupínky, ke svačinám  třeba kousek ovoce, zeleniny, nebo třeba celozrnný chléb s kuřecí šunkou; k obědu si dejte maso s troškou brambor nebo rýže a k večeři si dejte jen maso se zeleninou. Vlastně stačí držet se tohoto pravidla: „Jezte málo, ale často!“ A samozřejmě hodně pijte vodu! Noste si s sebou v kabelce malou láhev vody, abyste na to nezapomínala. 

5. Hýbejte se
Návštěvu posilovny neodkládejte ani vteřinu! Najděte si nejbližší posilovnu nebo plavecký stadion a choďte se hýbat alespoň 3xtýdně! Pokud jste nikdy v posilovně nebyla a nevíte, jak na to,  tak si přečtěte náš článek: Poprvé v posilovně. 

6. Vyhoďte váhu
Cvičením se Vám totiž začne zvyšovat obsah svalů v těle a ty jsou těžší, než  tuky. Pokud chcete vidět reálné výsledky vašeho snažení, začněte se měřit! 

Tato metoda je sice pomalejší, než kdybyste nejedla vůbec nic, ale je zaručeně trvalejší! Pokud se těmito pravidly budete řídit i po zbytek roku, tak se v létě nemusíte bát, že budete mít v plavkách faldíky.  


Přejeme Vám vše nej do nového roku a hlavně hodně úspěchů při vašem snažení!

Přečtěte si také
Komentáře k článku
Nick :
Nadpis :
Text :
Pět plus pět je :
Výsledek napište slovy!
Nejnovější fotografie
mt_008
Galerie : Bojové sporty
Vloženo : 28.11.2010
Heroes Gate_25
Galerie : Heroes Gate
Vloženo : 01.06.2010
Olympic Star - Lindsey Vonn
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.02.2010
Megan Fox 06
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.06.2009
Hidetada Yamagishi 03
Galerie : Kulturisti
Vloženo : 03.05.2009
Heather Mae French 03
Galerie : Fitness & Figure
Vloženo : 03.05.2009

Valid HTML 4.01 Transitional

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

Massbuilder.eu ©2007, ISSN 1803-0483, Podmínky serveru
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.