VYHLEDÁVÁNÍ
Právě se nacházíte :

Jak nepřibrat o Vánocích
Ladies only | 07.12.2008 20:25:14 | redakce | zobrazeno : 4303x | komentáře : 0

Zimní období už je tady, i když to za většinou oken tak nevypadá, a Vánoční svátky se nezadržitelně blíží. Ve většině domácností se peče cukroví, dělá se velký úklid a samozřejmě každý obchází obchodní centra, aby nakoupil dárky. Málokomu v tomto shonu zbývá čas na posilovnu, na dodržování pitného režimu a na hlídání jídelníčku. Pomalu vytahujete ze skříně kalhoty, které jste v květnu odložila, protože se vám podařilo na jaře „pár centimetrů“ zhubnout? Zkuste si říct ne, letošní Vánoce to zvládnu! Nevíte, jak na to? Naše redakce vám připravila pár rad, které vám v tom vašem snažení pomohou.

1.    Pečení cukroví
„Zapřáhněte“ babičku nebo děti do pečení cukroví a jděte radši do posilovny. Své boky ušetříte centimetrů z ochutnávání a během toho, co bude babička péct, můžete jít do posilovny a ještě stihnete uklidit byt.

2.    Vyhněte se Fast foodům

Až vyrazíte do obchodního centra na nákupy a dostanete hlad, vyhněte se obloukem nezdravým „FAST FOODům“ a radši si zajděte na salát do italské restaurace, nebo si dejte „fresh“ celozrnou bagetu se zeleninou. Ušetříte tím nejen své boky, ale i žaludek.

3.    Návštěvy posilovny

Nesnažte se ospravedlnit tím, že nestíháte chodit do posilovny, kvůli těm shonům. Jsou totiž tací lidé, kteří to zvládají také, tak proč ne vy! A kdybyste to přece jen nestihla, tak choďte na procházky se svým čtyřnohým nebo dvounohým miláčkem.

4.    Pozměňte tradici

Nemusíte striktně dodržovat tradici, že na Štědrý večer má být na stole smažený kapr nebo řízek a těžký bramborový salát. Radši rybu a řízek osmažte přírodně a klasickou majonézu v salátu vyměňte za majonézu light nebo za bílý jogurt. Uvidíte, že vám po večeři nebude tak těžko. A hlavně toho nesmažte tolik, že bude celá rodina ještě týden jíst řízky.

5.    Zobejte dietně

Také tak ráda zobete na Silvestra různé jednohubky, chlebíčky a chipsy? Můžete, ale použijte na ně tmavé pečivo, celozrné suchary, čerstvou zeleninu, cottage sýr a drůbeží šunku. To znamená, abyste zapomněla na bílé pečivo, mastné salámy a různé těžké pomazánky. Chipsy raději vyměňte za pop-corn, po něm tolik nepřiberete.

6.    Pozor na alkohol

Je to „zabiják“ krásné postavy, a proto by bylo nejlepší ho vynechat úplně. Ptáte se proč? Stačí se podívat po „večerním tahu“ na vaše tělo a uvidíte, jak budete opuchlá. Tělo se totiž při konzumaci dehydratuje a ještě spořádá spoustu kalorií. Takže pokud chcete pít, tak si dejte vinný střik nebo suché bílé víno, samozřejmě v přiměřeném množství ;).

Energetická hodnota alkoholu ve 100 ml

-    víno bílé 286 Kj
-    víno červené 322 Kj
-    sekt sladký 451 Kj
-    vaječný likér 1190 Kj
-    whisky 1020 Kj

Doufáme, že vám naše rady pomohou přečkat Vánoce bez centimetrů a kil navíc. Naše redakce Vám přeje krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok.

Foto:

www.czech.cz
www.mybestdesktops.com

 

Komentáře k článku
Nick :
Nadpis :
Text :
Pět plus pět je :
Výsledek napište slovy!
Nejnovější fotografie
mt_008
Galerie : Bojové sporty
Vloženo : 28.11.2010
Heroes Gate_25
Galerie : Heroes Gate
Vloženo : 01.06.2010
Olympic Star - Lindsey Vonn
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.02.2010
Megan Fox 06
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.06.2009
Hidetada Yamagishi 03
Galerie : Kulturisti
Vloženo : 03.05.2009
Heather Mae French 03
Galerie : Fitness & Figure
Vloženo : 03.05.2009

Valid HTML 4.01 Transitional

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

Massbuilder.eu ©2007, ISSN 1803-0483, Podmínky serveru
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.