VYHLEDÁVÁNÍ
Právě se nacházíte :

Vitali Klitschko vs. Juan Carlos Gomez
Bojové sporty | 25.03.2009 22:50:43 | redakce | zobrazeno : 3942x | komentáře : 0

V sobotu se ve vyprodané hale s 13-ti tisíci diváky odehrál zápas mezi Vitali Klitschkem a Juanem Carlosem Gomezem. Atmosféra v hledišti byla úžasná, Klitschkovi příznivci skandovali a podporovali ho celý zápas.

V prvním a druhém kole se nic zásadního nestalo, spíše to vypadalo, že se oba oťukávají a jeden ani druhý nechce zbytečně udělat chybu. Ke konci druhého kola Klitschko využil chvilky po odtržení od Gomeze a zasáhl ho do obličeje předním i zadním direktem.

Ve třetím kole Gomez tlačil na Klitschka. Klitschko bezpečně kontroloval situaci a vracel nezdařené údery Gomeze zpět lehkými ranami.

Čtvrté kolo oba boxery vyhecovalo k častějšímu útočení. Hlavně Klitschko se zdál doposud velmi klidný, spíše zachovával obranný postoj.

V pátém kole inkasoval Gomez mnoho tvrdých ran, až mu začalo krvácet pravé obočí. Ale i přesto se snažil knock-outovat soupeře, který to ustál.

V šestém kole se Gomez probudil a zvýšil tlak na Klitschka. Chvilkami to vypadalo, že Klitschkovi docházejí síly. Těsně před limitem Klitschko lehce trefuje Gomeze pravým a levým hákem. Gomez bez jakýchkoliv potíží boxuje dál.

V sedmém kole jsme se dočkali počítání. Gomez dostal pravý hák od Klitschka, který ho poslal na zem a byl počítán. Gomez vstal a začal boxovat dál. Klitschko chtěl využít situace a ukončit zápas v tomto kole. Smršť jeho úderů zasypávala Gomeze ze všech stran. Unaveného Gomeze zachránilo ukončení kola.

Osmé kolo bylo pro oba borce spíše odpočinkové, oba boxovali volněji a až ke konci kola Klitschko otřásl Gomeze silnými ranami.

Deváté kolo bylo rozhodující. Ke konci kola Klitschko vypálil svůj levý direkt, kterým trefil Gomeze. Rozhodčí přiskakuje a ukončuje zápas technickým KO ve prospěch Klitschka. Klitchko tak obhájil titul mistra světa organizace WBC.


Komentáře k článku
Nick :
Nadpis :
Text :
Pět plus pět je :
Výsledek napište slovy!
Nejnovější fotografie
mt_008
Galerie : Bojové sporty
Vloženo : 28.11.2010
Heroes Gate_25
Galerie : Heroes Gate
Vloženo : 01.06.2010
Olympic Star - Lindsey Vonn
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.02.2010
Megan Fox 06
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.06.2009
Hidetada Yamagishi 03
Galerie : Kulturisti
Vloženo : 03.05.2009
Heather Mae French 03
Galerie : Fitness & Figure
Vloženo : 03.05.2009

Valid HTML 4.01 Transitional

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

Massbuilder.eu ©2007, ISSN 1803-0483, Podmínky serveru
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.