VYHLEDÁVÁNÍ
Právě se nacházíte :

Vitalmax Open 2009 mýma očima
Vaše rubrika | 19.10.2009 22:56:57 | redakce | zobrazeno : 5370x | komentáře : 0

Cesta na Vitalmax začala komplikací. Díky kalamitě na severu jsem posunul odjezd do Liberce o půl hodiny. Z Prahy jsme vyráželi díky prozřetelnosti Jirky Lasíka a mé partnerce Míše Kohutové i přes mé předstartovní stresy včas s připraveným fotoaparátem, kamerou, vším…až na jednu, ovšem podstatnou maličkost, a to dárek pro Martina Kasala od našeho partnera společnosti MadMax. A to byla ta komplikace. Při Jirkovo dotazu, jak to plánuji s předáním, jsem si uvědomil, že taška s dárkem zůstala doma připravená u dveří…takže otočka a zpět domů. Nebudu popisovat náladu na palubě rovnající se nárazu Titaniku na kru…
Z předešlého textu vyplívá, že jsme do Frýdlantského kina dorazili pozdě, těsně na vyhlášení kategorie masters, kterou mimochodem vyhrál Roman Tyc, reprezentant masters České republiky.

S Martinem Kasalem, závodníkem našeho týmu NB4U GASP, jsem se potkal hned u vchodu. Byl spokojený s účastí, konkurencí, svou formou a při Martinovo skromnosti byla otázka na reálné umístění předem zodpovězená: „chci si zazávodit, je to zábava“.
Martin Kasal
A nyní k hlavní soutěži. Proběhlo semifinále v kategoriích Kulturistika muži do a nad 175 cm. Maďarská výprava přijela ve velmi silném složení, co jméno to pojem a mistr světa. Český tým postavil proti hunům tým neméně kvalitní. Za všechny budu jmenovat Radka Lonce -  mistra světa, Péťu Vaniše -  mistra světa a Mr.Universe, Martina Kasala -  mistra světa, Pavla Vacka -  vicemistra světa,…takže konkurence opravdu neskutečná.

Martin si vedl statečně. Bylo na něm vidět, že bojuje ze všech sil a díky neskutečné kvalitě a formě „na plech“ mu docházejí při všech vyvoláváních síly…ale držel se!

Finále v 17 hodin začalo nástupem postupujících závodníků do superfinále. Trochu jsem byl zaskočen nepostoupením Radka Lonce, ale Radek byl dle jeho slov „spokojený s předvedenou formou i prezentací“. A já doufám, že rady od Chrise Cormiera ohledně pózování padly na úrodnou půdu. Radek je neskutečně obrovský a dle mého názoru v superfinále chybět neměl.

Daniel TothSuperfinále byla přehlídka neskutečné kvality, masy svalů a jmen. Na každém bylo něco, pro co by měl vyhrát a rozhodčí to měli nesmírně těžké. Na pátém místě skončil maďarský závodník Kovacs. Předvedl kvalitu nohou, jaká se jen tak nevidí. Na bednu to však nebylo, tu okupovala hmota a kvalita v podání Kasala, Totha a Vaniše. Peter Molnár, disponující líbivou postavou skončil na místě čtvrtém. Nedalo se mu nic vytknout, je to typ estéta, který ideálně reprezentuje tento sport pro širokou veřejnost. Velikostí a zpracováním hmoty však nemohl pomýšlet na lepší umístění.

A tady mohl být na nejvyšším stupínku každý z nich. Martin byl nejkvalitnější, napruhovaný zadek vypovídal vše. Toth byl největší a Péťa do finále došel do hezké kvality, ale na loňskou obhajobu to nestačilo. Daniel se oproti loňsku zlepšil, byl až na Radka Lonce největší na pódiu, ale Martin byl zase nejkvalitněji připravený. Rozhodcovský sbor se přiklonil na stranu kvality a připravenosti a Martin Kasal urval vítězství na svou stranu. Rozhodčím nelze nic vytknout. Z první řady viděli jasně, jak Martin svítil mezi ostatními, po zásluze zvítězil.

Na závěr jsme za Martinem došli do zákulisí, pogratulovat a předat dar od našeho partnera MadMax, poděkovat mu za výkon a popřát mnoho úspěchů na blížícím se Mr.Universe.
V zákulisí jsme potkali Radka Lonce od hlavy k patě v GASPu, který se s námi rád vyfotil.
Velkým chlapům jako je Radek GASP prostě sedí.

Děkuji Jirkovi Lasíkovi za shovívavost s dopravou a Nabba-Czech za poskytnuté foto.Tým NB4U GASP

Zdroj:
www.nb4u.czKomentáře k článku
Nick :
Nadpis :
Text :
Pět plus pět je :
Výsledek napište slovy!
Nejnovější fotografie
mt_008
Galerie : Bojové sporty
Vloženo : 28.11.2010
Heroes Gate_25
Galerie : Heroes Gate
Vloženo : 01.06.2010
Olympic Star - Lindsey Vonn
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.02.2010
Megan Fox 06
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.06.2009
Hidetada Yamagishi 03
Galerie : Kulturisti
Vloženo : 03.05.2009
Heather Mae French 03
Galerie : Fitness & Figure
Vloženo : 03.05.2009

Valid HTML 4.01 Transitional

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

Massbuilder.eu ©2007, ISSN 1803-0483, Podmínky serveru
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.